Kultura Piastów dla dzieci

Informujemy, że zakończył się III etap konkursu „Tu powstała Polska –Tu wygrała Polska. 100 – lecie Powstania Wielkopolskiego”, czyli głosowanie internautów.

W tym roku, za wkład i zaangażowanie oraz - w sposób szczególny – za spełnienie pkt 2 regulaminu konkursu, Jury postanowiło wyróżnić jedną z prac. Za ujęcie w spocie kontekstu gnieźnieńskiego, grupa ze Stowarzyszenia Aktywni na Targowej ze Skaryszewa została zwolniona z udziału w głosowaniu, gdyż swoją pracą zagwarantowała sobie miejsce w finale i udział w wycieczce do Gniezna.

Głosowanie zakończyło się o godz. 24:00 w dniu 4 czerwca. W wyniku głosowania, wyłoniono 4 zwycięskie drużyny. Ponadto, ze względu na małą liczebność zwycięskich grup, Jury postanowiło nagrodzić dodatkowo jeszcze jedną drużynę.

W związku z powyższym do Gniezna na koszt organizatorów, w dniach 12-15 września 2018 roku przyjadą drużyny: ze Stowarzyszenia Aktywni na Targowej ze Skaryszewa, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza ze Szczecinka, obie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku, ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach oraz dodatkowo ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile.

Wszystkim laureatom gratulujemy. Pozostałym szkołom dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Poniżej lista pozostałych szkół biorących udział w głosowaniu.

Pozostałym drużynom życzymy powodzenia w głosowaniu !Pytanie:

9

Głosów

Głosowanie


Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Matuszyńskiego, Natolin 59, 26 – 613 Radom 15
6

Głosów

Głosowanie


Zespół Szkolno – Przedszkolny w Hołubli
ul. Unitów Podlaskich 35, 87 – 107 Paprotnia6

Głosów

Głosowanie


Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich ul. Kopernika 1, 64 – 113 Osieczna

Już zagłosowałeś!

jVoteSystem developed and designed by www.joomess.de.
Regulamin
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2

Szczegóły dt. I edycji konkursu w roku 2015
Szczegóły dt. II edycji konkursu w roku 2016
Szczegóły dt. III edycji konkursu w roku 2017Konkurs objęty honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Kontakt PolishPLEnglish (UK) GermanDE-CH-AT
Licznik odwiedzin: 102175